Spedice, doprava a motorsport

Doprava

Skříňová dodávka | Užitečná hmotnost: 1300 kg
 

Vozidlo 6,6 Ldm, 3,5t | Užitečná hmotnost: 3500 kg
 

Vozidlo s celkovou hmotností nad 7.5 t | Užitečná hmotnost: 5500 - 6000 kg
 

Meganávěs 100 cbm, 13.6Ldm/24t | Užitečná hmotnost: 24000 kg
 

Nově jsme rozšířili vozový park o teleskopické plato určené k přepravě nadměrných nákladů a to až do délky 27m a šířky 3,8 m.

Spedice

Naší hlavní činností je vnitrostátní a mezinárodní spedice. Obsloužíme vás však komplexně v oblasti logistiky, a to s maximální spolehlivostí.
O tom, že se nám tento cíl daří plnit, svědčí především skvělé a dlouhodobé reference našich zákazníků. Nejen, že si nás opakovaně vybírají k zajištění přeprav pro své zboží, ale doporučují nás i svým zákazníkům, což je pro nás největší ocenění práce. Díky tomu káždý rok rosteme o 20%.

Motorsport

Pod vedením Věroslava Cvrčka, zkušeného závodníka a mechanika s desetiletou praxí v týmu Škoda Motorsport, se Rexteam pohybuje v motoristickém sportu téměř tři desetiletí. Od sezóny 2006 pravidelně získáváme tituly mistrů ČR a SR, kterých vlastníme v současné době 16. Nabízíme vám tyto služby:
a) Pronájem soutěžního speciálu Škoda FABIA S2000. Vůz byl postaven v prosinci 2010 ve ŠKODA MOTORSPORT pro jezdce Frediho Loixe. V současnosti je vůz servisován v dílnách REXTEAMU, dle nejpřísnějších servisních norem ŠKODA MOTORSPORT
b) Pronájem soutěžní Škody Octavia WRC 09
c) Pronájem soutěžní Škody Octavia WRC 04
d) Kompletní servisní a cateringové služby
e) Možnost zapůjčení vozu k marketingovým účelům, včetně svezení hostů špičkovým jezdcem MMČR na uzavřené trati

NAŠI PARTNEŘI

Kontakt Čsob Kooperativa Generali DAF DAS Rexteam Elit

O společnosti